O společnosti

Vavrik group s.r.o.je inženýrská společnost, působící v oblasti vytápění, větrání, zásobování budov plynem, jakož i v oblasti automatizace kontrolních procesů.

Společnost byla založena v roce 2007 v České republice, v Praze. Naší hlavní činností je od počátku poskytování celé řady služeb v oblasti vytápění a dodávání klimatizačních zařízení, stejně jako pomoc při výběru zařízení ve stadiu rozpracování projektu.

Hlavním cílem společnosti v první fázi vývoje je etablovat se na trhu jako spolehlivý a stabilní partner pro výrobce zařízení, stejně jak i pro naše potenciální zákazníky.

Díky vynaloženému úsilí dnes naše společnost úspěšně spolupracuje s mnoha výrobci v Německu, v České republice, v Itálii, v Polsku, na Slovensku, ve Švédsku a také navázala partnerství s řadou montážních a obchodních firem v různých zemích.

Velmi pečlivě přistupujeme k výběru zařízení a jeho kompletaci.

Důležitým stimulem pro spolupráci s námi je pro naše partnery skutečnost, že u nás mohou najít na jednom místě řešení všech těchto problémů:

  1. Jediný dodavatel - není nutné uzavírat více smluv s různými výrobci;
  2. Organizování a shromažďování dodávek zboží, skladování, vyřizování dokumentace i dodávání na místo určení. V některých zemích nabízíme také kompletní celní odbavení a platbu v místní měně.
  3. Pomoc při výběru zařízení a jeho výrobce, technické konzultace.

Snažíme se neustále zlepšovat kvalitu našich služeb, každý rok přináší zlepšení kvality poskytovaných služeb, vždy vyhledáváme řešení, které by nám umožnily poskytovat výhodnější nabídky spolupráci.